Budowa hali stalowej – Prezentacja Firmy Metbud

0
147

Budowla hali stalowej Lubelskie

Met Bud to firma wykonującą hale magazynowe. Naszą główną specjalizacją jest budowa hali stalowej na terenie województwa mazowieckiego. MetBud to też producent hal magazynowych, które montujemy głównie w miejscowości Siedlce. Mamy własne zaplecze , co pozwala nam terminowo realizować zlecenia. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy specjaliści z doświadczeniem w dziedzinie spawalniczej.

 

Przestrzegamy wszystkich norm unijnych, które obowiązują każdego z wykonawców hal magazynowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nie tylko na produkcję ale także na montowanie wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych hal. Budowa hali stalowej to także nasze hobby, którą pielęgnujemy od wielu lat. Jako że firma MetBud – producent hal magazynowych znajduję się w Siedlcach, szczególnie lubimy zlecenia z województwa lubelskiego, jednak w przeszłości montowaliśmy też hale na terenie całej polski.

 

Firma Met-Bud znajduję się na rynku już kilkanaście lat w tym czasie wykonaliśmy już kilkadziesiąt hal magazynowych. na naszej stronie znajduję się także wiele fotografi realizacji konstrukcji stalowych hal. Na naszej stronie internetowej można także zobaczyć bardzo dużą ilość certyfikatów uprawniających nas do realizowania naszych produkcji. MetBud wyróżnia się także partnerstwem z wieloma innymi podwykonawcami z którymi współpracuje przy produkcji hal magazynowych. Warto także zauważyć że zaufało nam już wiele firm z wszelakich branż. Montowaliśmy konstrukcje magazynowe hal dla firm z branży spożywczej, budowlanej i motoryzacyjnej. Za każdym razem nasi klienci byli zadowoleni z przeprowadzonych prac oraz polecali nas dalej. Udowadnia to, że jesteśmy silną marką nie tylko na terenie województwa lubelskiego ale także na terenie całej polski. Z wielkim zaangażowaniem podejmiemy się wszelkiego rodzaju prac które wchodzą w zakres naszych obowiązków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here