Oferta Big Deal


big deal auto zoliborz

Salony samochodowe Auto Żoliborz oferują nowym klientom bardzo korzystną i ciekawą ofertę jaka jest Big Deal. Program oferuje Państwu szerokie zabezpieczenie napraw samochodu według zalecenia producenta w przypadku uszkodzenia nie wynikającego z zużycia danej części poprzez eksploatację. Program obejmuje konkretne podzespoły wymienione w regulaminie programu przez okres 7 lat. Przystąpienie do programu jest bezpłatne oraz nie posiada ukrytych kosztów członkostwa. W trakcie uczestnictwa w programie klienci posiadają procentową refundację kosztów związanych z naprawą usterki w zależności od przebiegu pojazdu.

Big Deal oferuje szeroki zakres świadczeń w poszczególnych kategoriach: silnik, układ chłodzenia, skrzynia biegów, mechanizm różnicowy/układ napędowy, układ elektryczny/elektroniczny, układ paliwowy, układ kierowniczy, układ hamulcowy. Każdy z wyżej wymienionych układów posiada swoja specyfikacje co do poszczególnych podzespołów jakie obejmuje program i jest ona zamieszczona w regulaminie Big Deal. Warunkiem jaki stawia nam sprzedawca jest terminowe wykonywanie przeglądów oraz serwisów według specyfikacji producenta oraz warunków programu.

Kolejnym warunkiem do jakiego jesteśmy zobowiązani w przypadku członkostwa w programie jest serwisowanie samochodu tylko i wyłącznie w salonach samochodowych Auto Żoliborz, oraz informowanie firmy o awarii samochodu i konsultacji o dalszych krokach związanych z holowaniem, naprawą samochodu uczestniczącego w programie Big Deal. Jest to oferta bardzo korzystna dla klienta ze względu na zabezpieczenie finansowe jakie klient posiada w trakcie eksploatacji samochodu.

Big Deal jest program który ułatwia nam funkcjonowanie w codziennym korzystaniu z auta i zapewnia obniżenie kosztów związanych z naprawami podzespołów które nie wynikają z codziennej eksploatacji auta. Big Deal jest oferowany tylko salonach samochodowych należących do Auto Żoliborz serwis Warszawa, Ząbkach i Piasecznie.

Previous Piękna cera z serum na zmarszczki
Next Specjalistyczne spawanie aluminium

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *