Ostateczne opinie o Bit Bay.

0
75

BitBay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

BitBay.net 2.0

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Żeby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie.

Bit Bay rejestracja

Zaczynamy od utworzenia naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk „Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na ten czas starczy kopsnąć adres email.

Po chwili na podany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany przez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

„Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało zresztą wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik „Zweryfikuj własne konto”.

Przenosimy się do formularza widocznego na niżej położonym obrazku.

Weryfikacja polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może być nim dowód podmiotowy, prawo jazdy albo paszport. Ponadto pożądane jest potwierdzenie naszego adresu poprzez powysyłanie skanu dowolnego rachunku za dając za przykład. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Konto firmowe w BitBay

:

Bitbay 2.0 daje możliwość zarówno założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały spreparowane z uważają o eksploatatorach, którzy prowadzą własną aktywność gospodarczą i chcieliby być w mocy tradowania i kręcenia środkami firmowymi. Wszelakie faktury będą dopiero wystawiane automatycznie na dane konsorcja.

Wpłata na BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej alternatyw szybkiej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także stosownego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w relacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy opcję „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu przewodnim klikamy na reputację „Giełda”.

W górze ekranu znajduje się kształtowane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin oraz Litecoin na trzy dostępne waluty – Pln, Eur i Usd. Dodatkowo, platforma Bitbay oferuje także opcję wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeszukać trzy przemożne skompilowania, na które zwracać będziemy nadzwyczajną uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszelkie w obecnej chwili wystawione propozycje użytkowników serwisu, w których to sylabizują oni swoją gotowość do zakupu określonej ilości Btc za proponowaną przez siebie opłatę.

Propozycje sprzedaży (ASK) – a zatem sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy oznajmią tu, że posiadają określoną ilość Bitcoinów, które potrzebują sprzedać, pod warunkiem wprawdzie uzyskania za nie zadeklarowanej przez siebie ceny.

Poprzednie transakcje – rejestr najświeższych transakcji zrealizowanych między użytkownikami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Propozycje skupu uporządkowane są wedle kursu dla transakcji od największej do najniższej, zaś propozycje sprzedaży, wedle tej samej strategie, tymczasem poczynając od wartości najmniejszej.

Jak dokonać zakupu Ethereum.

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób wprowadzić wypłatę z giełdy Bit Bay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Giełda Bit Bay opinie

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie BitBay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: http://bit-bay.com/bitbay-opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here