Zabieg makijażu permanentngeo

0
107

DROGA DO ŁADNYCH BRWI – REPORTAŻ O ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Prawie każda z Nas najpewniej słyszało już o poprawianiu brwi za pomocą microbladingu. Ale chyba prawie nigdzie nie spotkałam się z reportaż z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w realu, to zapraszam do mojego artykułu.

Mity o makijażu permanentnym

Makijażu permanentnego nie wykonuje się maszynką do standardowego tatuażu tylko właściwym piórem na które składa się tzw. pen oraz mikroostrze – stworzone z wielu igieł układanych w prostej linii, te łudząco przypominają mały nożyk. Dlatego również jest to bardzo precyzyjna praca, która wymaga wrażliwej makijażystki, bo prawie każdy pojedynczy włosek jest zrobiony ręcznie i za każdym razem przemyślany. Następnie po wykonaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo będą malowane na parę minut barwnikiem, aby się jeszcze lepiej zakolorowały. Makijaż Brwi to sposób na utrzymanie makijażu przez dłuższy okres, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu permanentnego. Mając ochotę być w każdej sytuacji wyjątkowa, nawet na jacuzzi, siłowni lub na weselu koleżanki, a makijaż winien być trwały to koniecznie zainwestuj w microblading.

Czy Microblading jest nieprzyjemny?

Nie będę zmyślała – nie jest w 100% bezbolesny. Mimo iż stosuję się specjalnej maści oraz znieczulenia na podstawie lidokainy. Osobiście czułam delikatny ból odczuwalny z dziwnym odczuciem drażniącej skóry. pomimo to uzyskany efekt po zrobieniu makijażu permanentnego rekompensuje nam ten minimalny dyskomfort i gdybym miała zrobić go ponownie to raczej nie zastanawiałabym się ani sekundy.

makijażu permanentnego

Ile kosztuje makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny kosztuje od 500 pln do 1450 pln w zależności od studia oraz artystki , która wykonuje makijaż. W cenie wliczony jest zabieg uzupełniający, który robi się często po 40 dniach, gdy kobiece brwi się zregenerują. Wtedy możemy delikatnie skorygować ich wygląd, dorobić włoski w miejscach, w których ich brakuje i również do koloryzować. Efekt zabiegu microblading utrzymuje się od pół roku do trzech lat. Odwiedź w popularnym studiu makijażu permanentnego w mieście Szczecin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here