Zarabianie na kryptowalutach z BitBay


Staliśmy się obserwatorami historii. W niedzielę zostały uruchomione pierwsze kontrakty terminowe na bitcoinach, które jak zapisują niektórzy, są w stanie całkiem odmienić przeznaczenie kryptowalut. Oto bitcoin zawitał oficjalnie na giełdę. Stał się głównym nurtem. Zainteresowanie pierwszego dnia okazało się tak duże, że dwa razy trzeba było zawiesić handel w wyniku osiągnięcia limitów zmian cen.

Cboe Global Markets wprowadziła kontrakty terminowe na bitcoiny. Tym samym, ta grono giełd z Chicago, zostanie pierwszą, która wprowadzi do obiegu bitcoinowe futuresy (rodzaj kontraktu). Również w grudniu z własną ofertą ruszy CMB Group, rywal Cboe, a Nasdaq szykuje się do wprowadzenia bitcoinowych kontraktów terminowych w trzecim kwartale 2018 roku.

Kurs bitcoina po transakcjach terminowych na giełdzie w Chicago

Wyrób oferowany przez Cboe pozwoli inwestorom obstawiać zakłady nawiązujące do przyszłej ceny bitcoina, która będzie określana na podstawie notowań na giełdzie Gemini, stworzonej przez dwóch braci Winklevoss. Wielu twierdzi, że te futuresy otwierają dojście na szeroki udział w rynku wirtualnego pieniądza zarówno na Wall Street, jak i u inwestorów jednostkowych.

I tak się poniekąd stało. Cboe dwa razy zatrzymało dzisiaj z rana handel kontraktami bitcoina po wzroście o 10 procent., a następnie o 20%. Pauzy trwały parę minut, co miało przynieść chwilę na oprzytomnienie inwestorom.

Start transakcji przesunął także cenę BTC. Z weekendowego dołka poleciała ona w ciągu ostatnich godzin w górę o blisko 20 proc. Holger Zschaepitz, dziennikarz rynkowy „Die Welt”, spostrzega nawet, że wirtualny pieniądz może stać się nowym złotem dla millenialsów. W czasie gdy wycena kryptowaluty wzrastała, na swojej wartości tracił żółty kruszec oraz srebro.

Kontrakty terminowe na bitcoina

Cała przygoda bitcoina z amerykańską giełdą to jednak debiut prawdziwej rewolucji. Prezes Cboe, Chris Concannon, już doradził, że na celowniku mogą się znaleźć kontrakty terminowe na inne kryptowaluty.

Inwestycja w Bitcoin

Należałoby więc zaciekawić się inwestycją w kryptowaluty. Wśród niejednej platform ułatwiających inwestowanie, znalazła się jedna która przykuła naszą zainteresowanie to Polska platforma BitBay. Naszym zdaniem jest to profesjonalna i jednocześnie intuicyjna giełda pozwalająca na kupno i sprzedaż BTC, ETH, Bitcoin Cash, Litecoin, LSK oraz innych kryptowalut. Od jej utworzenia w roku 2014 do dnia dzisiejszego firma osiągneła światowy sukces tylko z Polskim kapitałem. Można stwierdzić, że Polska Giełda BitBay jest znakomitą platformą aby ruszyć w przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty. Ekspresowa i niezwykle prosta na BitBay rejestracja i weryfikacja BitBay pozwoli Ci zanurzyć się w świat wirtualnych walut w kilka chwil. Aby poznać zdanie osób korzystających z serwisu zapraszamy do strony Opinie BitBay.

Previous Jakie metody stosuje medycyna estetyczna
Next Pozycjonowanie stron internetowych, agencja reklamowa

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *